36 По – новий незвичайний ресторан на Площі Ринок

Новий ресторан на Площі Ринок, 36 По став одним з найгучніших в місті ще до його офіційного відкриття.

36 По – це п’ять поверхів, кожен з яких приховує свої сюрпризи:

  • На перших двох – вишуканий пивний ресторан. У ньому представлено 10 оригінальних видів пива та ідеально підібрані під кожне з них страви. Пиво тут варять на кращому німецькому обладнанні Schulz. Це найсучасніше обладнання по всій Україні.
  • Третій поверх – казковий рибний ресторан. Тут же розмістилася винна кімната з колекційними напоями, різноманітність яких вразить навіть найвимогливіших гурманів.
  • На четвертому і п’ятому поверхах у всій красі представлена ​​нова українська кухня, в якій традиції гармонійно поєднуються з новітніми трендами і екстравагантними рішеннями.
  • Відкидний дах відкриває чудову панораму на історичний Львів.

36 По – дійсно універсальний заклад. Це видно і по розташуванню, і по плануванню, і за багатством можливостей на вибір. Тут можна провести незабутнє романтичне побачення, веселу й гучну дружню зустріч, серйозний та відповідальний діловий обід. Антураж закладу легко вписується в усі сучасні критерії, а високий рівень обслуговування дозволяє не сумніватися в правильності вибору.

Власник ресторану – депутат і бізнесмен Григорій Козловський. Будівництво почалося ще в 2015-му році. Робота, виконана за кілька років – дійсно колосальна за своїм розмахом і масштабністю. Але зусилля не пропали даром. Хоча Львів багатий не незвичайні та антуражні заклади на будь-який смак, 36 По зараз виглядає дійсно свіжо та виділяється на загальному різношерстому тлі.

Концепція і фішки ресторану

Основна концепція 36 По – Ukrainian Food Art, принципово нове бачення концепції української кухні. Тут тісно переплелися класичні кулінарні традиції і свіжий інноваційний погляд. Творці проекту сміливо заявили, що такого жителі Львова, та й українці взагалі ще не бачили. Крім оригінальних рецептів досконально опрацьована подача страв. Над концепцією закладу працювали кращі фахівці, і тепер оцінити її самостійно може кожен бажаючий.

Фішка ресторану – гігантський акваріум. Його висота – близько 6,5 метрів. У ньому живуть справжні акули. Безпосередньо біля акваріума розташовані столики для гостей, так що насолодитися кухнею можна і в такому незвичайному сусідстві.

Крім нетипової кухні, розкішного пивного ресторану і вишуканої винної колекції, 36 По дивує ще й ароматною кавою. Адже який львівський заклад обходиться без цього напою? У ресторані є особлива кавоварка – Slayer Espresso, зроблена з золота. Це найдорожче устаткування в світі, але таке вкладення сповна виправдано, адже приготована кави відрізняється дійсно незвичним смаком і ароматом.

Окремо варто згадати безпрограшну локацію. 36 По знаходиться за адресою Площа Ринок 36, в самому серці міста. Це не тільки оригінальна кухня і цікава стилістика – але й справжнє буйство емоцій, яке не залишить байдужих. Відвідавши ресторан одного разу, хочеться повертатися в нього знову і знову.

А щоб не випустити з уваги цікаві місця та події, звертайтеся до наших гідів Fest-Tour!