Відгуки

 1. Олег (Київ) says:

  Побував на екскурсії Сім чудес Львова і зайвий раз переконався, що можна тисячу разів пройти самому і не побачити сотої частки тих цікавих речей і красот, що відкриваєш для себе на екскурсії з професійним гідом. Тому що тільки в його присутності старовинні споруди та пам’ятники архітектури починають говорити. І ми дізнаємося чимало цікавого про історію Львова.

 2. Сім'я Оленків (Одеса) says:

  Всією сім’єю вирушили на екскурсію, щоб побачити Львів. Це просто диво! Діти в захваті, та й чоловікові сподобалося, хоч він у мене домосід, і витягнути кудись його важко. Але краса Львова- це лише одна складова вдалої поїздки.

 3. Ірина (Київ) says:

  Це була просто незабутня екскурсія. Море чудових вражень. Ніколи б не подумала що у Львові є стільки всього цікавого. І звичайно, як би не професійний гід, я б і не дізналася про всі цікавинки Львова. Дуже дякую!

 4. Олеся says:

  Не пам’ятаю, як звали гiда, але він був одягнутий монахом! залишились яскраві враження. Дякую.

 5. Юлія та Наталя says:

  27 серпня відвідали озеро Синевир ! Хочу висловити слова вдячності нашому екскурсоводу (керівнику групи) – Тарасу! Надзвичайно приємна, уважна, весела людина! Це людина- енциклопедія! Стільки інформації за один день я ще не чула! Все надзвичайно цікаво і пізнавально! Дякую за прекрасний тур та враження. Чудова організація! Дякую водію, пану Ігорю, за чудову підбірку пісень та комфортну подорож💓🇺🇦🌎🏔

 6. Андрій says:

  Пощасливилось побувати колективом на екскурсії “Таємниці підземель”. Це було щось неймовірне. Дякую Марії за яскраві враження і високий професіоналізм.

 7. Тетяна Губенко, Дніпро says:

  Група школярів з Дніпра : Велике дякуємо гіду Тарасу за чудову екскурсію до Тустані! Це було неперевершено!

 8. Виктория Руденко Одесса says:

  Очень благодарны девушкам за организацию экскурсии для группы людей с Одессы, а также отдельное спасибо Владимиру экскурсоводу, будем обращаться и рекомендовать Вас🇺🇦

 9. Мария (Киев) says:

  Класс! Очень приятные операторы, приятные сопровождающие, а гид❤️просто огонь! Сегодня были на экскурсии, и на завтра поедем в карпаты, к водопаду! Остались довольны! Огромное спасибо Татьяне и нашему гиду(имя не помню) мужчина рыжий с небольшой бородкой. Вообщем всем рекомендую!!! Спасибо за прекрасные экскурсии и Вашу работу! Восторг ❤️Любовь с первого звонка! И да, всем кто стесняется, что не говорит на украинском – это не важно!

 10. Туристи из Ровно says:

  Большое спасибо Ирине..за информацию по телефону и доброжелательность. Отдельниз восторг профессионально музыку гиду Ирине за оригинальную и интеллектуалетной універсальною подачу информации про историю и политику Львова. Очень рада. …что попала именно к ней. Обязательно приедем ещё на другую екскурсію на автобусе. Будем рады. ..если директор турагенство отдельно финансово отметить старания и профессиональность обеих Ирин.
  Зхз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.