Відгуки

 1. Олег (Київ) says:

  Побував на екскурсії Сім чудес Львова і зайвий раз переконався, що можна тисячу разів пройти самому і не побачити сотої частки тих цікавих речей і красот, що відкриваєш для себе на екскурсії з професійним гідом. Тому що тільки в його присутності старовинні споруди та пам’ятники архітектури починають говорити. І ми дізнаємося чимало цікавого про історію Львова.

 2. Сім'я Оленків (Одеса) says:

  Всією сім’єю вирушили на екскурсію, щоб побачити Львів. Це просто диво! Діти в захваті, та й чоловікові сподобалося, хоч він у мене домосід, і витягнути кудись його важко. Але краса Львова- це лише одна складова вдалої поїздки.

 3. Ірина (Київ) says:

  Це була просто незабутня екскурсія. Море чудових вражень. Ніколи б не подумала що у Львові є стільки всього цікавого. І звичайно, як би не професійний гід, я б і не дізналася про всі цікавинки Львова. Дуже дякую!

 4. Олеся says:

  Не пам’ятаю, як звали гiда, але він був одягнутий монахом! залишились яскраві враження. Дякую.

 5. Юлія та Наталя says:

  27 серпня відвідали озеро Синевир ! Хочу висловити слова вдячності нашому екскурсоводу (керівнику групи) – Тарасу! Надзвичайно приємна, уважна, весела людина! Це людина- енциклопедія! Стільки інформації за один день я ще не чула! Все надзвичайно цікаво і пізнавально! Дякую за прекрасний тур та враження. Чудова організація! Дякую водію, пану Ігорю, за чудову підбірку пісень та комфортну подорож💓🇺🇦🌎🏔

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.