Екскурсії за місто

Екскурсії зі Львова – чудовий варіант відпочинку

Прийнято вважати, що повноцінна відпустка – це обов’язково поїздка далеко закордон, адже тільки там можна знайти дійсно нові відчуття та враження. На практиці ж у більшості люди до цих пір не знають про всі можливості та перспективи власної країни.

Західна Україна, та її туристична перлина – Львів, дають можливість отримати все бажане без особливих витрат, складної організації переїздів чи перельотів та інших проблем.

Якщо нарешті видався вільний день, не варто витрачати його даремно. Адже можна провести його з користю для справи, підібравши цікаву програму до душі. У нас знайдуться пропозиції, які підійдуть самостійним мандрівникам, дружнім компаніям, сім’ям з дітьми, для корпоративних виїздів, свят та будь-яких інших завдань.

Існує маса цікавих екскурсій в Карпати зі Львова, оглядових екскурсій по околицях, спеціальних програм чи поїздок в найближчі міста. Саме у Львові, як у великому туристичному центрі, для цього створені всі умови. До того ж, завжди можна вибрати цікавий варіант заздалегідь, розпланувати дати і познайомитися з усіма таємничими куточками рідного краю зручно, вигідно та без проблем.

Захоплюючі та різноманітні екскурсії Львівщиною

Екскурсії зі Львова від Fest-Tour – це маса цікавих варіантів:

  • Повноцінні і насичені тури по Львівській області;
  • Поїздки до маловідомих пам’яток;
  • Оригінальні маршрути;
  • Захоплюючі одноденні екскурсії зі Львова;
  • Тематичні програми та багато іншого.

Під час подорожі гостей чекає маса незабутніх емоцій, фантастична живописна природа, дивовижні історії та легенди, містичні і загадкові місця, археологічне, релігійне та культурне надбання наших предків.

Кожному, незалежно від його способу і стилю життя, від побажань, очікувань та інтересів, ми допоможемо підібрати саме ту екскурсійну програму, яка однозначно не залишить його байдужим. І все це – в зручний час і за цінами, які не вдарять по бюджету відпустки.

Екскурсії по Львівській області та Карпатам від Fest-Tour

Ми запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючі екскурсії Львівщиною, під час яких вдасться познайомитися з легендами місцевих замків, зануритися в атмосферу дивовижних історичних подій, воєн і любовних історій, побачити живі та збережені легенди на власні очі.

А ті, хто втомився від міського шуму, зможуть відпочити, насолоджуючись казковою карпатською природою, водоспадами, озерами, кришталево чистим гірським повітрям та мальовничими краєвидами. Для цього – екскурсії зі Львова до Закарпаття на будь-який смак!

Екскурсійні програми від Fest-Tour – це:

  • Продумані маршрути і постійна розробка нових напрямків;
  • Створення унікальних та цікавих програм, з якими не доведеться нудьгувати;
  • Досвідчені та професійні гіди, які покажуть найпотаємніші куточки і розкажуть маловідомі історії;
  • Доступна вартість екскурсій по Львівській області.

Наші гіди завжди готові відповісти на питання, допоможуть вирішити актуальні проблеми, підкажуть і порадять, на що звернути увагу. Екскурсії від Fest-Tour – це маса позитивних емоцій, захоплюючий і насичений відпочинок і пізнавальний дозвілля в одному флаконі.