Екскурсії по Львову

Львів: екскурсії по місту

Львів – місто можливостей, туристична столиця та серце Західної України. Тут – безмежний простір для занурення в унікальну історію та культуру. Цьому тільки сприяють тихі, затишні вулички, численні архітектурні пам’ятники, чарівні та містичні місця.

Перше, на що потрібно звернути увагу, приїхавши у Львів – екскурсії по місту. Досвідчений гід допоможе дізнатися набагато більше нового і пізнавального, ніж можна з’ясувати самостійно. Ми допоможемо підібрати ідеальний варіант для мандрівників, компаній, корпоративних заходів, для сімей, друзів, дітей і на будь-які інші випадки.

У розпорядженні гостей – оглядові та пішохідні екскурсії, численні тематичні програми з відвідуванням різних закладів, повноцінні гастрономічні і дегустаційні тури, чарівні вечірні та нічні екскурсії, і навіть костюмовані та святкові програми з оригінальними сценаріями.

Цікаві екскурсії по Львову

Є кілька причин обов’язково відвідати Львів під час першої ж можливості:

  • Старе місто. Без нього не обходиться жодна екскурсія Львова. Воно безмежно багатий на пам’ятки. І хоча старе місто порівняно невелике, оцінити всю його красу за один раз практично неможливо. Потрібно сповна зануритися в цю атмосферу.
  • Культурна спадщина. Львів – місто пам’яток, храмів, палаців, старовинних споруд, дивовижних площ та багатих на дивини музеїв.
  • Колорит. Західноукраїнський колорит, дружність і привітність населення давно вже стали легендою. Львів – абсолютно особливий в цьому плані, адже міські жителі, як ніхто інший, пишаються своїм містом і завжди з радістю діляться цією любов’ю з туристами.
  • Кухня. Ситна західна кухня – це справжнє свято шлунка. І, звичайно, не можна забувати про видатне львівське пиво, про місцеву кави та кавові традиції, про дивовижно смачний та недорогий шоколад. Все це тут готують по власним унікальним багатовіковим рецептам.

У Львові ніколи не доведеться нудьгувати. У будь-яку пору року вдасться насолодитися усіма можливостями, спланувати дійсно насичену і яскраву програму, отримати масу незабутніх емоцій та вражень.

Замовити екскурсію по Львову від Fest-Tour

Ми запрошуємо всіх гостей і жителів міста на захоплюючі та цікаві екскурсії по Львову, під час яких кожен зможе дізнатися для себе щось нове. Ми обов’язково знайдемо чим здивувати навіть знавців історії та культурної спадщини.

Разом з нами ви зможете познайомитися з міською архітектурою і двориками, з околицями та маловідомими куточками, з музеями, соборами, цікавими кнайпами і кав’ярнями.

Є кілька причин замовити екскурсію по Львову саме від Fest-Tour:

  • Всі маршрути продумані і відпрацьовані до найдрібніших деталей;
  • Ми постійно розробляємо нові цікаві програми, так що подорожі з нами ніколи не набриднуть;
  • Професійні гіди знають найпотаємніші куточки міста і розкажуть безліч захоплюючих історій з минулого та сьогодення;
  • Вартість наших програм доступна для будь-якого гаманця;
  • В процесі екскурсії гід відповість на всі питання, допоможе з фотографуванням, підкаже, на що звернути увагу, і порадить, чим ще зайнятися.

Ми робимо все, щоб ваш відпочинок був максимально насиченим, цікавим і корисним!