Де дешево та швидко поїсти в центрі Львова?

Питання, де б швидко і недорого перекусити, актуальне завжди. А особливо – під час захоплюючої і насиченої екскурсійної програми.

Львів багатий на кафе і ресторани на будь-який смак. Але є у такого різноманіття і зворотна сторона: в ньому легко розгубитися. Особливо, коли питання потрібно вирішити швидко і без зусиль, а на експерименти немає часу або бажання.

Де ж смачно, швидко і недорого поїсти в самому серці Львова?

  • «Пузата Хата» на Січових Стрільців. Мережеві заклади «Пузата Хата» розкидані по всій Україні. Щомісяця вони зустрічають більше 2 мільйонів гостей. Торгова марка заснована в 2003-му році, і з тих пір не здає позицій. Зараз це одна з найбільших українських мереж з власним торгово-виробничим комплексом. Концепція бренду максимально проста: домашній затишок і різноманітна національна кухня. Якість продукції контролюється на кожному етапі: від вибору продуктів до їх подачі на вітринах.

Приміщення – просторе і вільне, з комфортним інтер’єром. Це доповнює швидке і професійне обслуговування. За статистикою, близько 70% відвідувачів мережі – постійні клієнти. Щомісяця в меню вводяться нові пропозиції. Всього «Пузата Хата» пропонує близько 300 страв, в яких відображаються всі напрямки національної української кухні. І все це за демократичними цінами. Навіть іноземні гості відзначають хорошу якість, смачну їжу і продуману ідею.

Отримати повноцінний обід в «Пузатій Хаті» можна всього за 15 хвилин.

  • «Містечко» на Городоцькій. Велика і простора піцерія-бістро знаходиться в самому центрі і працює за принципом самообслуговування. Тому не доведеться довго чекати, щоб нарешті отримати своє замовлення. Від каси замовлення приносять офіціанти. Вони ж прибирають столи.

Це молодіжний заклад з демократичними цінами. Тут завжди багато студентів і мандрівників, які хочуть швидко поїсти та водночас заощадити. У залі є розетки, так що під час їжі можна зарядити телефони та інші гаджети.

Фішка закладу – піца. Вона тут смачна і дешева. Обов’язково варто спробувати фірмову піцу «Містечко». Хвалять також місцеві вареники. Хороший в закладі і кави: Львів не розчаровує в цьому плані ніколи. Є салати та десерти, так що поїсти можна комплексно. Вибір страв – багатий і різноманітний.

  • «Час поїсти» на Коперника і на Староєврейській. Це недороге популярне кафе швидкого харчування для любителів ситної домашньої української кухні. Щодня фірмові заклади приймають понад 2 тисячі гостей, і багато хто з них незабаром стають постійними клієнтами.

Якість кожного блюда ретельно контролюється на всіх етапах: від вибору продуктів до подачі. При приготуванні використовуються виключно свіжі та екологічно чисті інгредієнти від перевірених та надійних постачальників. У меню – більше 100 різноманітних найменувань, а періодично з’являються нові та сезонні пропозиції. Кухня в «Час поїсти» проста і зрозуміла, без надлишків, для ситного і повноцінного обіду.

Лояльні ціни – ще один плюс закладів. В меню є страви на будь-який смак і бюджет. Це забезпечує індивідуальний підхід до кожного гостя, незалежно від його кулінарних уподобань. Весь персонал – досвідчені професіонали, які постійно працюють над тим, щоб поліпшити якість обслуговування.

А щоб завжди бути в курсі цікавих місць і подій, звертайтеся до наших гідів Fest-Tour!