Дельфінарій “Оскар” в Трускавці. Інформація для туристів

У пошуках нових вражень і емоцій обов’язково варто заглянути в дельфінарій «Оскар» в Трускавці, щоб прямо тут познайомитися з дивовижними представниками морської фауни, а заодно провести час з користю для здоров’я і самопочуття.

Сама будівля дельфінарію розроблена з урахуванням світової практики і стандартів. Особлива форма споруди дозволяє не тільки зручно в тіні розташувати глядацькі трибуни, а й забезпечує максимальний комфорт для вихованців дельфінарію.

Гостей чекають не тільки чорноморські дельфіни, але і морські котики. З ними можна поплавати, пограти, поспостерігати за унікальними трюками і сфотографуватися на пам’ять.

В «Оскарі» організована дельфінотерапія для лікування дітей, які страждають на ДЦП та аутизм. Все це можна поєднати з лікувальними масажем, фітотерапією і іншими корисними процедурами. Передбачена також сімейна дельфінотерапія та терапія для дорослих.

Сімейне дозвілля з дельфінами має масу переваг:

  • Сприяє налагодженню відносин у родині;
  • Покращує психологічний клімат;
  • Допомагає позбутися від стресів і дратівливості;
  • Сприяє вирішенню конфліктів;
  • Розвиває взаєморозуміння між членами родини, гармонізує відносини.

Це не тільки яскравий емоційний сплеск і нова фізична активність, а й важлива, результативна психологічна терапія.

Користь такої комунікації зумовлена ​​унікальною природою дельфінів. У них поєднуються неповторні фізичні та інтелектуальні здібності, а високочастотні звуки, які вони видають, сприятливо впливають на людську нервову систему.

Для тварин створені всі необхідні умови для комфортного та безбідного життя. Досвідчені тренери постійно стежать за їхнім самопочуттям.

Переваги дельфінотерапії

Дельфінотерапія – особлива фішка дельфінарію «Оскар». Вперше про її користь заговорили ще в 50-60-х роках минулого століття, і з тих пір її почали активно використовувати у всьому світі в якості лікування та профілактики психоневрологічних і соматичних проблем.

Поступово прийоми терапії удосконалювалися. Зараз практику доповнюють різні медичні процедури та інші хитрощі. Але і без того це повноцінний самостійний реабілітаційний метод. Офіційні дослідження давно підтвердили, що при безпосередньому контакті з дельфінами відбувається особлива активність головного мозку. А це позитивно впливає на серцево-судинну, нервову, імунну та інші системи організму.

Є різні формати взаємодії з дельфінами:

  • Вільне спілкування з тваринами, практично без участі тренерів і фахівців;
  • Спеціальні програми, які розробляються індивідуально, з огляду на стан здоров’я і план лікування людини. Цілі можуть бути різними: психокорекційні, фізіотерапевтичні, психотерапевтичні, профілактичні, педагогічні.

Нарешті, можливість поплавати в басейні з дивовижними істотами – це справжнє втілення мрії і захоплююча розвага. А нові враження – це завжди безцінний досвід, який дозволяє переглянути своє ставлення до навколишнього світу, до самого себе. Таке дозвілля розвиває особистісні якості, покращує соціалізацію, заповнює дефіцит емоцій, запобігає депресіям та вигоранню.

Спілкування з дельфінами в дельфінарії «Оскар» – це знахідка і для дорослих, які нарешті зможуть забути про перевтому, хронічну втому, стреси, нестачу позитивних вражень.

А щоб програма довгоочікуваної відпустки була насиченою і цікавою, звертайтеся до нас в Fest-Tour за турами зі Львова!