День закоханих у Львові. Обираємо концерт!

Похід на концерт – один з безпрограшних способів провести будь-яке свято. Це завжди маса емоцій і вражень, гарний настрій, заряд бадьорості, приємна компанія і оточення з таких же однодумців.

До тематичних свят проводяться і тематичні концерти. До Дня всіх закоханих у Львові пройде відразу кілька романтичних заходів, серед яких напевно знайдеться варіант до душі.

  • Гурт «Друга ріка» з презентацією альбому «Піраміда» – варіант для любителів справжнього року. Тур в підтримку нового довгоочікуваного альбому – закономірне продовження багаторічної історії і непростого творчого шляху групи. Понад двадцять років експериментів і пошуків привели до створення цієї платівки, яку вже оцінили віддані фанати.

У трекліст увійшло дев’ять пісень, кожна з яких – з одного боку оригінальна і незалежна, а з іншого – лише елемент загальної картини, в якій повною мірою розкрився внутрішній світ і світогляд музикантів.

Окрім нових композицій, група обіцяла виконати свої кращі пісні, давно улюблені публікою.

Концерт пройде в клубі «Малевич» за адресою проспект В’ячеслава Чорновола 2. Вартість – від 320 грн.

  • Концерт «Класика для закоханих» – ідеальний варіант для цінителів класичної музики. Ніщо так не впливає на створення чуттєвої, романтичної та інтимної атмосфери, як чиста і бездоганна класика. Органний зал ввечері – чарівний антураж зі свічками, вишуканим оформленням і витонченістю у всьому.

Оркестр барокової капели Львівської музичної академії під керівництвом Анни Іванюшенко зіграє казкового Вівальді, щирого Даль Абако і емоційного Рамо.

Концерт пройде в Будинку органної та камерної музики, вулиця Бандери 8. Вартість – від 50 грн.

  • Концерт «У День св. Валентина» – ще одна альтернатива для любителів традиційного звучання. Тут – експресія, сміливість і оригінальність. Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» з диригентом Сергієм Бурко і Романом Юсипеєм на акордеоні зіграють кращі твори Астора П’яццолли.

Астор П’яццолла – чуттєвий і емоційний аргентинський музикант і композитор, твори якого беззастережно збагатили та освіжили танго, представивши його в новому світлі і сучасному звучанні. У його творчості тісно переплітаються класичні і джазові мотиви. Саме він став родоначальником пристрасного та незвичайного жанру танго нуево.

Концерт пройде в будівлі Львівської обласної філармонії, вулиця Чайковського 7. Вартість – від 90 грн.

  • А для тих, хто давно мріє вибратися в театр, але ніяк не знаходить часу – опера «Любовний напій». Комічна опера Гаетано Доніцетті з лібрето Феліче Романі мовою оригіналу триває два акти. Музичний керівник – Михайло Дутчак. Режисер-постановник – Галина Воловецька, диригент-постановник – Ірина Стасишин. Хормейстер – Василь Коваль, балетмейстер – Ігор Храмов.

Місце – Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, проспект Свободи 28. Вартість – від 50 грн.

А щоб спланувати дійсно незабутні і насичені вихідні, щоб не пропустити жодного цікавого заходу і не витратити час даремно, звертайтеся до досвідчених гідів Fest-Tour!