Кінотеатри Львова

Кіно вже давно стало невід’ємною частиною сучасного життя. Це і захоплююче дозвілля, і нові враження, і можливість дізнатися щось цікаве або зануритися в незвичайні світи.

Ще один плюс кіно – його доступність. Всюди постійно відкриваються кінотеатри, а ціни на квитки цілком доступні. Багатий і вибір сеансів на будь-який зручний день і час.

Регулярно проходять нові прем’єри, і, звичайно ж, хочеться завжди залишатися в курсі. У Львові це нескладно. Тут є відразу кілька кінотеатрів популярних сучасних мереж.

Планета Кіно

Планета Кіно – одна з найпопулярніших українських мереж кінотеатрів, яка відома своїми технологіями. Ще в 2008-му році в Києві відкрився перший український кінозал IMAX. Через два роки кінотеатри мережі відкрилися в Одесі і у Львові. Поступово нові і нові зали відкривалися в Харкові і Сумах. Мережа активно розширюється до сих пір.

CINETECH + – унікальна розробка Планети Кіно з широкими екранами від стіни до стіни, комфортабельними кріслами і збільшеною відстанню між рядами.

Технологія IMAX – це величезний екран, два потужних проектора, чітке зображення і особливий запатентований звук. Унікальна технологія передбачає також особливу геометрію залів та налаштування техніки.

Технологія 4DX – оригінальна південнокорейська розробка. Під час перегляду фільму можна не тільки сповна зануритися в те, що відбувається, завдяки рухливим кріслам, а й відчути на собі аромати, бульбашки, вітер, воду та інші ефекти.

У Львові є два кінотеатри мережі Планета Кіно: в ТРЦ «King Cross Leopolis» та в самому центрі міста в ТРЦ «Forum Lviv». У другому з них діють п’ять залів підвищеного комфорту CINETECH + і зал 4DX.

Кінопалац

Мережа «Кінопалац» – доступна мережа кінотеатрів, а крім того – найстаріша мережа в Україні. Перший фірмовий кінотеатр відкрився в Києві в 1998-му році. У Львові в центрі їх діє відразу два: на Театральній і на Коперника.

«Кінопалац» на Театральній відкрився навесні 2002-го року. Він став першим міським кінотеатром з сучасним залом і обладнанням. При облаштуванні використовувалися панорамні екрани, акустика JBL і звукова система DOLBY DIGITAL SURROUND EX. Місткість залів – 88 і 290 місць. Для гостей обладнаний попкорн-бар, а для постійних відвідувачів регулярно проводяться різні акції, презентації, вечірки та інші заходи.

«Кінопалац» на Коперника відкрився на початку 2004-го року. Місткість залу – 146 місць з м’якими, зручними кріслами. Устаткування – таке ж, як і в кінотеатрі на Театральній. У фойє також працює попкорн-бар.

Мультиплекс

Говорячи про популярні українські мережі кінотеатрів, не можна не згадати і Мультиплекс. Мережа максимально адаптована для комфортного і якісного перегляду кіно. По всій Україні використовується краще акустичне обладнання, відеотехніка та інші новітні розробки.

Мультиплекс – це цілий комплекс послуг. До кінозалів додається великий і різноманітний попкорн-бар, де також можна перекусити і випити кави, зручна зона відпочинку, інші приємні переваги. На сьогоднішній день мережа нараховує понад 20 кінотеатрів, близько 130 залів, сотні сеансів щодня і десятки тисяч задоволених глядачів.

Львівський Мультиплекс знаходиться в ТРЦ «Victoria Gardens». Він повністю адаптований під технологію 3D для любителів об’ємного зображення і видовищних спецефектів. Комфортні крісла забезпечують зручний і приємний перегляд для справжніх цінителів.

А щоб відпустка або довгоочікувані вихідні пройшли цікаво і насичено, звертайтеся до досвідчених гідів Fest-Tour, які підберуть тури по Львову та за місто!