Ковзанки Львова або де туристу покататися на ковзанах

Львів – справжній центр зимових розваг на будь-який смак. Звичайно, тут є все необхідне для захоплюючого і насиченого активного дозвілля. Не виняток і ковзанки. У місті їх кілька.

Ковзанка на площі Ринок

Зимову ковзанку на площі ринок заливають зазвичай на початку грудня, як тільки дозволяє погода. Це відмінний варіант прямо в центрі міста, за Ратушею. Особливо приємно прокотитися на ковзанах ввечері, в оточенні святкових новорічних вогнів та підсвічування.

Ковзанка вміщує близько 150 осіб. Але кількість бажаючих зазвичай куди більша, так що доведеться почекати. На щастя, на галасливій та різноманітній площі повно всього, що скрасить очікування.

Вперше каток тут почали заливати ще на початку 20-го століття. Зараз це вже стара та добра традиція, яку міська влада відновила при першій же можливості. Каток давно та заслужено полюбляють як жителі міста, так і численні туристи, які приїхали на свята або зимову відпустку.

Ціни міської ковзанки дуже демократичні. Діють різні знижки: для дітей, людей зі своїми ковзанами, малозабезпечених сімей, тощо. Ковзани можна взяти напрокат.

Особливість конструкції обумовлена ​​специфікою площі. Через нахил поверхні довелося створити особливу конфігурацію поля. Дивлячись на каток, може здатися, що він парить в повітрі. Хокейні борти – надійне огородження. Один з них робиться прозорим. Система охолодження – мобільна трубна. Також встановлюється холодильний агрегат і використовується машина для підготовки та обробки льоду, щоб покриття завжди залишалося рівним та безпечним.

Працює каток на площі Ринок до березня-квітня. За порядок та безпеку відповідають професійні тренери.

Ковзанка в спортивно-розважальному комплексі «Медик»

Каток на «Медику» – найбільший львівський каток на вулиці Горбачевського. Тут можна кататися самостійно, придбати абонемент або навчитися стояти на ковзанах з досвідченим інструктором. Ковзани також можна взяти на прокат.

Дістатися до комплексу нескладно. Зупинка громадського транспорту знаходиться прямо в двох хвилинах від нього. Зате відпочивати тут можна цілий день.

Крім ковзанки на території – великий і просторий відкритий басейн, найближчий басейн від центру міста. Для любителів поганяти м’яч – два поля для міні-футболу. Для любителів адреналіну є відмінна можливість спробувати свої сили на лазанці. Для маленьких гостей обладнаний повноцінний пригодницький дитячий парк. А перекусити і відпочити можна в затишному ресторані.

Ковзанка в King Cross Leopolis

Каток в торгово-розважальному центрі працює протягом усього року. Якість та безпеку покриття підтримують спеціальні холодильні установки. Площа покриття – більше 800 квадратів. Гостей приємно порадують доступні ціни та гнучка система знижок.

Ковзани можна взяти в оренду, квитки – купити заздалегідь. Для дітей передбачені дитячі абонементи.

У самому торговому центрі точно знайдеться де відпочити після активної та насиченої програми. Тут – численні брендові магазини, ресторани і кафе на фудкорті, зони відпочинку та розваг, кінотеатр. Також регулярно проводяться виставки, концерти, майстер-класи та інші заходи.

А щоб не пропустити щось цікаве під час відпочинку у Львові, звертайтеся до нас по екскурсії містом. У досвідчених гідів Fest-Tour завжди знайдеться чим здивувати навіть постійних гостей міста!