Літні музичні фестиваль Львівщини

Літо – сезон відпочинку, вечірок і, звичайно ж, різноманітних музичних фестивалів на будь-який смак. Західна Україна завжди була багата на тематичні заходи. Звісно ж, значна частина з них проходить у Львові – в самому серці регіону.

  • Західфест – один із найбільш багатогранних музичних фестивалів. Це також один з найбільших опен-ейрів по всій Україні. Основні напрямки – рок, фолк і етно. Але суворого обмеження за жанрами немає.

Мета Західфеста проста: популяризація української культури, розвиток фестивального руху, розвиток туризму та залучення відомих світових виконавців. Важлива особливість: фестиваль проводиться без підтримки і спонсорства різних організацій, а особливо – політичних. Організацією займається молода група ентузіастів.

  • Alfa Jazz Fest – він же Leopolis Jazz Fest, один з найвідоміших міжнародних джазових фестивалів. На кількох великих сценах збираються сотні музикантів, які відіграють близько 30 годин живої музики. Також проводяться автограф-сесії, майстер-класи, прес-конференції та зустрічі зі світовими зірками джазу.
  • LvivMozArt – міжнародний фестиваль класичної музики. Це творчий проект, який об’єднує музикантів-однодумців зі всього світу. Для його проведення Львів обраний не випадково, адже саме тут тісно переплітаються східні і західні традиції.

На початку 19 століття у Львові довгий час жив і працював Франц Ксавер Моцарт, син геніального композитора, піаніст, диригент і педагог. Він активно розвивав міську музичну середу, заснував хорове Товариство святої Цецилії, налагодив зв’язки з багатьма європейськими колегами. Саме їм надихалися організатори, які прагнуть створювати нову музичну історію і традиції.

  • Діапазон – незвичайний фестиваль органної музики. Він проходить у Львівському будинку органної та камерної музики і поки що є порівняно молодим. Щорічно в ньому беруть участь музиканти з усього світу, адже Львів відомий своїми 600-літніми органними традиціями. З огляду на те, в якій кризі знаходиться цей жанр, Діапазон – чи не єдина можливість почути наживо таку кількість музикантів.
  • Славське Рок – серпневий фестиваль, який об’єднує виконавців рок-музики в її найрізноманітніших проявах. Він заснований в 2007 році, і вже тоді одразу ж отримав звання міжнародного. Проводиться фестиваль на природі, а одна з його цілей – привернути увагу аудиторії до екологічних проблем Карпатського регіону. Крім музики тут багато активного спортивного відпочинку та екстремальних розваг.
  • Дикий Мед – фестиваль авторської пісні у Львівській області. Він проводиться в Сколе, а його мета – популяризація та розвиток авторської пісні та її оригінальних інтерпретацій. Учасники не обмежені стандартами звучання, так що можуть експериментувати з акустичним і електронним виконанням. Тут постійно просуваються молоді автори-виконавці.
  • Woodstock Ukraine – безкоштовний благодійний рок-фестиваль, який щорічно проводиться під відкритим небом. Локації змінюються, але періодично він проходить у Львові та Львівській області. Цей захід – світова практика. В його рамках є також літературна майданчик, лекції від мандрівників та інші цікаві події.

А щоб не пропустити жодної цікавої події у Львові, одразу звертайтеся до нас в компанію Fest-Tour! Ми підберемо найцікавіші екскурсії Львівщиною і допоможемо вам спланувати ідеальну відпустку або вікенд!