Львів запрошує на Leopolis Jazz Fest 2018

Leopolis Jazz Fest, він же Alfa Jazz Fest – одна з найвідоміших подій музичного ринку України. Він проводиться у Львові з 2011 року. А в 2016 він став одним з найкращих європейських джаз-фестивалів у рейтингу The ​​Guardian.

Хедлайнерами першого фестивалю стали: Spyro Gyra, John Scofield, Ron Carter. У 2012 захід відвідало близько 30 000 гостей і вперше пройшло вручення міжнародної премії ім. Едді Рознера. Її отримав легендарний британський гітарист Джон Маклафлін, який експериментує зі стилем джаз-ф’южн. До хедлайнерів також приєдналися: Kenny Garrett, Richard Bona Band, Cassandra Wilson, John Patitucci Trio, Gino Vannelli Band.

У 2013 премія дісталася одному з найвідоміших американських джазових музикантів, чотириразовому володарю Grammy Award, композитору і контрабасисту Чарлі Хейдену. А в фестивалі взяли участь Dirty Dozen Brass Band, Авішай Коен, Ел Ді Меола, Тіль Бреннер, Боббі МакФеррін та інші.

Фестиваль 2014 року був непростим, в зв’язку з подіями на території України. Виступи останніх днів скасували. Премію Alfa Jazz отримав Чарльз Ллойд, а серед хедлайнерів заходу – Ларрі Карлтон, Ді Ді Бріджуотер, Еліан Еліаш, Miles Electric Band, Лакі Пітерсон.

До ювілейного п’ятого фестивалю в 2015 році цей захід суттєво виріс. У ньому брало участь ще більше відомих виконавців. У той же час пройшов і фестиваль вуличної музики. Alfa Jazz Fest став справжньою подією, яку неможливо не знати, проігнорувати або пропустити. Кількість гостей щорічно стрімко зростала з кількістю учасників. За 5 днів сьомого фестивалю в 2017 році на трьох сценах виступило більше 30 колективів.

Що пропонує Leopolis Jazz Fest 2018?

До 2018 року офіційним спонсором фестивалю був Альфа-банк, тому і назва була – Alfa Jazz. Але обставини змінилися, і вже після торішнього заходу було прийнято рішення перейменувати його в Leopolis Jazz Fest. Саме під цією назвою він пройде в цьому році.

Будуть традиційні три сцени:

  • Головна – імені Едді Рознера, в Парку культури;
  • Площа Ринок;
  • Двір палацу Потоцьких.

Платна – тільки головна сцена. Решту можна відвідати і так. Дати – з 27 червня по 1 липня.

За цей час гості фестивалю познайомляться з творчістю таких виконавців і колективів: Charles Lloyd & the Marvels, Jamie Cullum, R + R = NOW, Lee Ritenour and Dave Grusin feat. Melvin Lee Davis and Wes Ritenour, Lars Danielsson Group Liberetto III & INSO-Lviv, Ahmad Jamal, Mario Biondi, Jacob Collier, Marcus Miller, Stefano Bollani 5tet Que Bom та інших. Величезна кількість цікавих учасників виступить і на безкоштовних сценах.

У той же час пройде вручення однойменної Міжнародної музичної премії фестивалю. Переможець обирається за результатами голосування експертного журі, в яке входять музичні критики, відомі діячі культури, журналісти, підприємці та інші фахівці з України та зарубіжжя.

Крім власне концертів, під час фестивалю проводяться різні зустрічі, конференції, автограф-сесії, майстер-класи та джем-сейшени.

А щоб не пропустити цікаві екскурсії у Львові, звертайтеся до нас в компанію Fest-Tour! Ми відберемо лише найкращі пропозиції та ідеї і завжди будемо тримати вас в курсі!