Осінні гастрономічні фестивалі Львова

Як гастрономічна столиця, Львів багатий не тільки на різноманітні заклади, а й на цілий ряд тематичних заходів. Щоосені, наприклад, тут проводиться відразу кілька фестивалів:

Міське свято «На каву до Львова»

Львівський кавовий фестиваль проходить у другій половині вересня (21-24 вересня). Основна мета заходу – зібрати разом людей, небайдужих до ароматного напою та культури його споживання. Професіонали та експерти поділяться своїми робочими секретами. Всі бажаючі зможуть не тільки порівняти різні сорти кави, а й оцінити методи заварки, вивчити обладнання та аксесуари.

Кава сповна розкривається тільки тим, хто не боїться пробувати щось нове, експериментувати та вдосконалюватися. Друга складова успіху – атмосфера, яку створюють люди, об’єднані спільною ідеєю.

В рамках фестивалю проводиться тур по львівських кав’ярнях, різноманітні майстер-класи та дискусії, виставка обладнання, кавовий ярмарок та навіть справжній чемпіонат для барист. Тут можна придбати добірні сорти кави. Різні бренди влаштовують дегустації і презентації. Гостей всюди чекають апетитні частування. А як приємний бонус – вечірній музичний супровід.

Національне свято шоколаду

Львівське свято шоколаду – це справжня всеукраїнська подія. Тут збираються кращі кондитери, бренди, виробники шоколаду. Майстри представляють дивовижні шедеври ручної роботи. Гості можуть не тільки придбати шоколадні сувеніри, а й спробувати нові оригінальні види, шоколадні напої, а заодно – взяти участь в пізнавальних майстер-класах.

Під час шоколадної ярмарки кожен зможе самостійно створити власні сувеніри та на власні очі поспостерігати за створенням складних шоколадних скульптур і цілих гігантських кількаметрових інсталяцій. Охочі зможуть взяти участь в чемпіонаті кондитерів-аматорів. Передбачений і повний набір розваг для дітей – Шоколадна країна.

Проходить Національне свято шоколаду в жовтні, 13-15 жовтня.

Свято сиру та вина

У другій половині жовтня, 20-22 числа, проводиться традиційне осіннє Свято сиру та вина, в рамках якого найкращі бренди і торгові марки представляють свою продукцію. Гості заходу зможуть спробувати органічні західноукраїнські продукти, продегустувати кращі сорти відомих винних брендів та навіть відзначити День сирника, почастувавшись традиційним львівським десертом.

Для професіоналів проводяться спеціалізовані форуми і дискусії. Провідні експерти зможуть обмінятися досвідом. На одному майданчику зустрічаються люди різного віку, інтересів і способу життя. Розвиток культури споживання вина і сиру – це одночасно приємний і пізнавальний досвід.

Не доведеться нудьгувати й дітям. Для них – різні атракціони, майстер-класи та заняття з приготування незвичайних сирних фігурок. Вся площа фестивалю перетворюється в повноцінний арт-простір, в рамках якого відбуваються різні розважальні заходи.

А щоб не упустити жодної цікавої події в гастрономічній та культурній столиці України, звертайте до нас! Fest-Tour – це цікаві і пізнавальні екскурсії по місту Львову та за місто, програми та тури на будь-який смак, як для гостей міста, так і для місцевих жителів.