Прогулянка на Чудо-поїзді по Львову

Всі, хто гуляв по центру Львова хоча б раз, точно бачили барвистий поїзд, який курсує вулицями міста. Можливо, ви вирішили, що це дитячий атракціон. Але тоді ви не зовсім праві! Це екскурсійний поїзд з оригінальною програмою для всіх, хто хоче оглянути основні визначні пам’ятки з комфортом і в супроводі аудіогіда.

  • Якщо ви приїхали до Львова вперше і нічого не знаєте про місто – під час поїздки почуєте все, що потрібно!
  • Якщо ви добре орієнтуєтеся в центрі, але шукайте нові враження і незвичайні формати – це ваш варіант!
  • Вже запланували екскурсію, але несподівано зіпсувалася погода і пішов дощ – чому б не сховатися в вагончику?
  • Якщо вам потрібно скоротати годину-другу часу, але не хочеться ні обідати, ні кави – чому б не поєднати корисне з приємним!
  • А може ви багато років мріяли проїхатися в кольорових вагончиках, які зазвичай якраз таки для дітей?

І це всього лише мала частина ситуацій, коли львівський Чудо-поїзд буде до речі!

Як це працює?

Від вас вимагається лише підійти до зупинки і сісти в найближчий поїзд, які ходять щогодини, а в розпал сезону – і того частіше. Атракціон працює з 10 ранку до 8 вечора (або до 5 вечора в несезон). Поїздка триває приблизно годину. Маршрут починається прямо на Площі Ринок. Протягом екскурсії поїзд проїжджає 10 км і всі основні визначні пам’ятки центральної частини міста.

Поїзд проїжджає львівську Ратушу, Порохову вежу, Старий ринок, церкву святого Миколая (найстарішу церкву в місті), Оперний театр, Будинок вчених, Університет, Головну пошту, палац Потоцьких, легендарну аптеку Міколяша, пам’ятник Міцкевича, готель Жорж, пам’ятник королю Данилу, Латинський собор і знову повертається на Площу Ринок. Не помітити строкаті вагончики просто неможливо!

Вас не супроводжує екскурсовод, але вся програма повністю записана – так що ви точно нічого не пропустите. Екскурсія ведеться українською мовою. Якщо вам потрібна інша – не проблема. Зверніться до провідника – і він допоможе розібратися з вибором доріжки і підключенням навушників.

Чудо-поїзд приймає на борт всіх, незалежно від віку. Діти до 13 років можуть подорожувати в супроводі батьків. Або керівника групи, якщо це організована групова екскурсія.

Інші прогулянки на Чудо-поїзді

Оглядова екскурсія – основна програма Чудо-поїзда, але не єдина.

  • Є велика оглядова прогулянка на 2,5 години по Малому та Великому центру. Вона розтягнута майже на 30 км. Крім Чудо-поїзда курсує ще і Чудо-бус.
  • По п’ятницях і вихідних о 10 вечора починається вечірня екскурсія. Маршрут трохи відрізняється від денного. Триває вона 40 хвилин, за які ви оціните дивовижну романтичну атмосферу старовинного міста в світлі нічних вогнів.
  • Для маленьких дітей спеціально написана казкова програма «Пригоди львівських ельфів». Юні герої відправляться в подорож з хлопчиком Максимом та ельфійкою Ією в пошуках її брата, якого викрали підступні тролі.

Хочете завжди бути в курсі цікавих місць і пам’яток Львова? Звертайтеся до нас в компанію Fest-Tour! Ми допоможемо завжди тримати руку на пульсі і знайдемо саме те, що вам потрібно!