Список розважальних центрів для дітей у Львові

Львів – яскраве та контрастне місто, якому вдається поєднувати непоєднуване: багату історичну спадщину і сміливі сучасні тренди, автентичні традиції та модні віяння, середньовічний дух і захоплюючі розважальні центри. Нудьгувати у Львові не доведеться ні дорослим, ні дітям.

Пропонуємо вам 8 дитячих розважальних центрів у Львові:

  1. Львівський дитячий еколого-натуралістичний центр, вулиця Кубанська, 12. Це унікальне місце для юних дослідників. Дітей чекає багата колекція рослин і тварин – всього близько 130 видів звірів і плазунів. На території працює понад два десятки пізнавальних тематичних гуртків – екологічних, ботанічних, кінологічних, тощо. Постійно проводяться екскурсії та рідкісні виставки.
  2. «Жу-Жу», вулиця Шевченка, 17. Захоплюючий центр вразить найменших гостей лабіринтами, гойдалками, машинками, бордами і розвиваючими іграшками. Всі матеріали і підлога зроблені суто з екологічно чистих матеріалів. Малюків оточують турботою няні та аніматори.
  3. «Веселка», вулиця Щирецька, 36. Сучасний дитячий центр не дарма прозвали територією щасливих дітей. Тут є і гори, і сухий басейн з кульками, і дзеркальний лабіринт з оптичними ілюзіями. Малюків порадує зооцентр з екзотичними тваринами. Є окремі ігрові, кафе і кінозал. За всім доглядають вихователі-аніматори.
  4. «Апекс», вулиця Бузкова, 2. Це хороший варіант для активних дітей більш старшого віку. Спортивно-розважальний комплекс займає цілих 2,8 тисячі квадратів. Тут є траса для картів довжиною 360 м, просторий ролердром, батут, скейти, настільний теніс, тир і дзеркальний лабіринт.
  5. «Булька», вулиця Богдана Хмельницького, 214. Це центр сімейного дозвілля, де кожен зможе знайти розвагу собі до смаку. Тут і іграшки з атракціонами, і відеоігри з симуляторами. Можна взяти участь в гонках або підводних війнах, покататися на каруселі або автодромі, зіграти в боулінг, спробувати нові спортивні розваги, пострибати на батуті, знайти вихід з лабіринту, взяти участь в спектаклях і майстер-класах.
  6. «Лис Микита», вулиця Братів Рогатинців, 18. Це не тільки розважальний, але ще і пізнавальний дитячий клуб для юних допитливих шукачів пригод. Крім гірок, лабіринтів і сухого басейну є територія рольових ігор, де діти можуть спробувати себе в ролі лікарів, інженерів чи кухарів. Знайдуться тут творчі майстерні, кулінарний цех, навчально-освітні програми і особливі розвиваючі курси для найменших.
  7. Аквапарк «Пляж», вулиця Княгині Ольги, 114. Це найбільший в Західній Україні критий аквапарк. Його загальна площа – близько 14 тисяч квадратів. Для дітей є окремі басейни, гірки, розваги, ігрова кімната, водні спортивні секції, батути і лабіринти.
  8. Парк імені Богдана Хмельницького, вулиця Болгарська, 4. Парк культури і відпочинку теж можна впевнено назвати справжнім розважальним центром для дітей. Тут є автодром, американські гірки, мотузковий парк, колесо огляду, різні каруселі і батути, гойдалки та гірки, дитячі майданчики і тенісні корти. Занять вистачить на весь день.

Хочете знати ще більше про цікаві місця для сімейного дозвілля у Львові? Слідкуйте за нашими новинами і звертайтеся в компанію Fest-Tour! Ми обов’язково допоможемо знайти саме те, що вам потрібно!