Топ-5 кав’ярень Львова

Львів – відома кавова столиця України, так що абсолютно не дивно, що саме тут зібрані найкращі та найцікавіші кав’ярні.

  • «Світ кави» на площі Катедральна, 6. Простора, затишна кав’ярня сповна відповідає своїй назві. В асортименті – кілька десятків сортів арабіки, оригінальні кавові коктейлі та апетитні солодкі десерти на будь-який смак. Тут також представлені фреші, соки, гарячий шоколад та інші приємні дрібниці.

Бренд «Світ кави» успішно працює на ринку вже більше 15 років. У 2000-му році відкрито перший фірмовий магазин, де можна було придбати мелену каву, кавe в зернах nf спробувати свіжо приготований напій на місці. Власна кав’ярня відкрилася в 2004-му році, і з тих пір зіграла ключову роль в просуванні та розвитку культури споживання ароматного напою.

З того часу «Світ кави» постійно розвивається. В меню з’являються нові позиції, впроваджуються нові альтернативні способи приготування, формується власна кавова філософія. Барісти «Світу кави» постійно беруть участь в регіональних, всеукраїнських і навіть світових чемпіонатах.

  • «Кентавр» – кафе, яке славиться найсмачнішим какао у Львові і чудовими фонданами. Знаходиться воно в серці міста, в старовинній кам’яниці 16-го століття. На фасаді – скульптурне зображення кентавра з кухлем. Колись тут була одна з перших львівських винарень. Кава в «Кентаврі» готують самостійно, з власного секретного купажу.

Крім какао і десертів, кафе також відомо смачними закрутками, варенням та компотами. Місцева визначна пам’ятка – унікальна старовинна колекція меню, що належала князю Курнонському, творцеві Мішленівського ресторанного гіда та відомому ресторанному критику.

  • Kredense cafe на Валовій. Kredense cafe – одна з найвідоміших і популярних українських мереж у форматі coffee-to-go, яка давно не потребує презентації. Це найбільша подібна мережа у Львові.

В асортименті кави та кавових напоїв варіант для себе зможуть знайти навіть найприскіпливіші гурмани. Тут і еспресо, капучіно та латте, і альтернативні способи приготування, і популярні фраппе, фроззі чи молочні коктейлі.

Напій приємно доповнять смачні десерти. Також кафе – відмінна майданчик для спілкування, відпочинку чи навіть роботи.

  • «Копальня кави». Відомі кавові копальні завоювали серця львів’ян і гостей міста не тільки оригінальною концепцією і креативним підходом, а й смачним, різноманітним асортиментом.

Тут можна спуститися в справжню шахту, спробувати незвичайну запаяну або палаючу каву, а заодно – придбати ароматний напій з собою. Місцева фішка – оригінальні сорти: бандерівська або джазова кава, кава для закоханих або подруг, кава Франца Йосифа, національно-свідома або різдвяна кави, тощо.

  • SHOco. Кондитерська «SHOco.» – це, в першу чергу, десерти. Тут зможуть приємно здивувати і порадувати дорослих і дітей. Простий та лаконічний інтер’єр поєднується з різноманітністю асортименту.

Величезна холодильна вітрина з порогу вражає буйством фарб. Мусові десерти, макарони, еклери, тарти, круасани, торти – і звідси просто неможливо піти байдужим.

А щоб не випустити з уваги жодного цікавого закладу або події, звертайтеся до нас! Fest-Tour – це безліч захоплюючих і приємних турів по місту та екскурсій за місто. Ми допоможемо підібрати програму на будь-який смак для всіх гостей Львова!