Великодній ярмарок 2018 у Львові

Провести великодні свята завжди хочеться цікаво та весело. У цьому допоможуть різноманітні тематичні заходи, які тепер існують в величезній кількості.

Центральна алея Львова, наприклад, вже більше п’яти років поспіль перетворюється в затишний та яскравий ярмарок, присвячений цьому світлому святу. Вся територія від Львівської Опери до пам’ятника Шевченка занурюється в урочисту святкову атмосферу.

Тут відпочивають і розважаються як жителі міста, так і туристи. Численні гості спеціально приїжджають до Львова саме на свята. І тоді ярмарок – відмінний спосіб урізноманітнити насичену програму і додати в неї національного святкового колориту.

Алею прикрашають близько сотні стилізованих дерев’яних будиночків, в яких і розташовуються торгові точки з святковими сувенірами та частуваннями. Періодично проходять флешмоби та тематичні вистави. Наприклад, театралізована реконструкція пасхального сніданку, під час якої гостей пригощають святковою паскою.

На ярмарку завжди можна купити масу сувенірів, аксесуарів і прикрас, традиційний вишитий одяг і прикраси ручної роботи. На особливу увагу заслуговують лляні вироби. Продають тут і домашні продукти: мед, вина, солодощі, шоколад, карпатські чайні суміші, львівську каву. Можна купити керамічні, ковані та шкіряні вироби, книги, тощо.

Перекусити можна апетитними національними стравами, угорською випічкою. Пригощають на великодньому ярмарку і смачними стравами, приготованими на найбільшому грилі в Україні. Обов’язково варто спробувати і вареники.

Щоб зорієнтуватися, де яка зона знаходиться, можна скористатися картою ярмарки, де відзначені всі будиночки і що в них розмістилося.

Чим ще зайнятися?

Щоб не довелося нудьгувати, відвідайте сектор з пасхальної майстерні. Тут постійно проводяться виставки та майстер-класи. Їх ведуть кращі майстри народних промислів. До львівських талантів приєднуються гості з Тернопільщини, Київщини, Полтавщини, Волині, Херсонщини, Житомирщини та Запорізької області.

Тут гості можуть спробувати свої сили в гончарській справі, створенні ляльок, розписі писанок, в плетінні із соломи, трави чи лози, в художній вишивці, ткацькій справі, виготовленні килимів. Також можна спробувати самостійно викувати унікальний виріб, різати по дереву, зробити свічки ручної роботи, поліпити, попрацювати з керамікою чи склом, розписати іграшку, попрацювати в безлічі інших технік.

Всією сім’єю можна розважитися і в фотозоні. Наприклад, коло  традиційної гігантської святкової писанки, яку прикрашають підсвічуванням, стрічками та квітами. Для дітей організовують контактний зоокуточок. Проводяться і невеликі локальні фестивалі та конкурси. Наприклад, пісенний конкурс у виконанні львівських колективів.

Великодній ярмарок – справжнє розважальне містечко для львів’ян та гостей міста. Тут можна відпочити, повеселитися, порадувати себе покупками та підшукати чудові подарунки для близьких.

А щоб не пропустити цікаві заходи чи події, звертайтеся до нас в Fest-Tour! Наші досвідчені гіди допоможуть скласти індивідуальну програму туру по Львову, підібрати щось з готових варіантів, розпланувати час і не випустити з уваги нічого цікавого.