Туристам сподобається! Канабіс-кафе «Львівські коноплі»

Зовсім недавно в центрі Львова відкрився новий дивовижний заклад – канабіс-кафе «Львівські коноплі»! Ні, вам не почулося, це справжній маленький Амстердам на цілих 20 посадочних місць!

Власниця закладу Мар’яна Наконечна підкреслює, що кафе не має ніякого відношення до пропаганди куріння. Але команда прагне перебороти стереотипне ставлення до рослини, яке насправді є дуже корисною і незаслужено забутою. Кожна позиція меню приготовлена ​​з додаванням конопель, дозволених законом.

Ви можете спробувати чай, каву, комбучу, печиво, шоколад і десерти. Є сир з коноплею, конопляна олія, знамениті кекси, хліб та інша випічка. Серед основних страв – хумус і овочеве лечо. Для розслаблення – крафтове пиво, вино і настоянки, які скрасять будь-якій вечір. Є навіть конопляне молоко. А заодно можна прикупити косметику з екстрактами корисної рослини.

У складі конопляної олії – близько 11-14% мононенасиченої олеїнової кислоти, 50-60% – лінолевої кислоти класу омега-6 і 16-20% альфа-лінолевої кислоти класу омега-3. Є в ній і гамма-лінолева кислота, яка дуже рідко зустрічається в продуктах. І все це безцінне для нашого здоров’я!

Канабіс-кафе «Львівські коноплі» знаходиться на вулиці Лесі Українки 16. Це перший подібний coffeeshop в Україні.

Користь конопляних страв

Всі страви в меню кафе «Львівські коноплі» зроблені з додаванням витяжки, насіння або конопляної олії. Це найцінніший рослинний продукт з вражаючим дієтичним і харчовим потенціалом. Його цінність в кілька разів вища, ніж у інших рослинних олій. Наприклад, у лляної.

  • Багатий склад відмінно компенсує брак тваринних жирів в організмі, наприклад – у вегетаріанців;
  • У ньому міститься близько 400 відомих органічних сполук – і це не межа;
  • Схожий по насиченості і поживністю склад є тільки у олії кедрового горіха, яка вважається кращою в світі;
  • Це єдина олія, яку людський організм засвоює на все 100%;
  • Жирні кислоти в складі за кількістю корисних мікроелементів можна порівняти з риб’ячим жиром (омега-3);
  • При виготовленні зберігаються всі активні речовини – використовується технологія холодного пресування;
  • Продукт не має вікових обмежень або протипоказань по здоров’ю (виключаючи індивідуальні реакції);
  • Властивість конопляної олії сповільнювати старіння широко використовується в косметології.

Конопляна олія: міфи і стереотипи

Унікальну конопляну олію тільки зараз оцінили у всьому світі. У неї приємний легкий аромат, ніжний зеленуватий відтінок і легкий горіховий присмак з кислинкою. Для смаження вона не використовується, зате виходить відмінна заправка та соуси і для головних страв, і для закусок.

Свого часу популярність конопляної олії різко пішла на спад через міфи про наркотичний ефект. Хоча насправді вона не містить тетрагідроканабінола – тієї самої наркотичної речовини. Але стереотипів вистачило, щоб практично повністю зупинити виробництво.

Зараз, на хвилі популярності правильного харчування і здорового способу життя, вдалося перемогти несправедливість. Вчені довели, що окремі сорти конопель – абсолютно нешкідливі. Нарешті найцінніший продукт почав знову повертатися в раціон, медицину і косметологію.

А щоб і далі завжди бути в курсі цікавих львівських новинок, залишайтеся з нами! Ми в Fest-Tour завжди знайдемо, чим вас здивувати! Ось наші екскурсії по Львову.