«Сім Чудес Львова»

  • Вартість: 100 грн/особа
  • Тривалість: 3 год.
  • Години проведення: щодня о 15:00, окрім понеділка

Опис екскурсії

Ви в душі невизнаний дизайнер? А можливо, знавець культур світу? Вас у будь-якому випадку захопить світ декору, оздоблень, прикрас та розкоші Львова.

Двері львівських чудес відкриті – тож проходьте та роздивляйтеся.

До тепла та сяйва архітектурної перлини міста – церкви Св. Андрія – Вам захочеться повертатися знову й знову. Ви на власні очі побачите деталі витонченого оздоблення Каплиці Боїмів, аналогів якої не існує у всій Європі. Душа читатиме цю Біблію у камені, захоплюючись неперевершеною роботою давніх майстрів. Струнка та висока вежа Корнякта вже п’яте століття нагадує про славу міських меценатів.

Творчі й технічні можливості львів’ян демонструє й один з найкращих у Європі театрів – Львівський театр опери та балету ім. С. Крушельницької. А серед вишуканих інтер’єрів Шляхетського казино (тепер – Будинку вчених, а спочатку – Клубукінних заводчиків) ви не тільки уявите себе героєм кінофільму «Д’Артаньян і три мушкетери», а й будете у захваті від сили інженерної думки.

Мандруючи коридорами головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка ви рухаєтеся коридорами влади: сьогодні – влади наукової, а у минулому – влади політичної: у ХІХ ст. це була будівля Галицького сейму. На завершення тригодинної екскурсії – зустріч із чарівним світом палацу Потоцьких.


Відгуки туристів

  1. Юля says:

    Нравятся несколько маршрутов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Ми працюємо щодня, без вихідних

Чому наші екскурсії та тури користуються популярністю

ПРОДУМАНІ МАРШРУТИ

Кожен маршрут екскурсії продуманий до дрібниць

ПРОФЕСІЙНІ ГІДИ

Вам проведуть у найцікавіші місця та розкажуть захоплюючі історії.

ДОСТУПНІ ЦІНИ

Вартість екскурсій на будь-який гаманець.