«Автобусна оглядова екскурсія № 2»

 • Вартість: 200 грн/ос.
 • Тривалість: 3 год.
 • Години проведення: Кожного дня о 14:00

Опис екскурсії

Незабутня трьохгодинна мандрівка зі смаком Львова починається щодняо 14:00 в улюбленому місці зустрічей усіх містян – біля пам’ятника Данилові Галицькому на площі Галицькій. Під час цієї автобусної екскурсії Ви побачите та почуєте про найбільш відомі архітектурні пам’ятки міста, а також власною персоною відвідаєте три унікальнихта вельми контрастних місця, враження від яких назавжди залишаться у Вашому серці.

Локація №1: велично-аристократичний Будинок Вчених. На вході Вас зустрінуть маєстатичні атланти, які могутньо тримають цілу будівлю та надають їй виняткового шарму. Далі Ви потрапите до парадної зали й зануритеся в атмосферу розкоші та краси. Куди ведуть приголомшливо гарні дерев’яні сходи, на чиє бажання та за чиїм проектом усе це збудували, чому Будинок Вчених називали Шляхетним казино, чиї карети сюди з’їжджалися з усіх околиць і де розташований легендарний фонтан із шампанським – усе це та багато іншого Ви дізнаєтеся під час екскурсії. Заінтриговані? Це була лише перша зупинка.

Локація №2: неоготичний загадковий храм Святих Ольги та Єлизавети.Гострі містичні шпилі, дух таємничості, романські мотиви на фасаді костелу стануть ідеальним фоном для Ваших фотоспогадів зі Львова. До того ж, Ви зможете похвастатися знимками з найвищоїбудівлі міста. А ось дізнатися в чию честь і як давно був збудований цей костел Ви зможете перебуваючи безпосередньо під його вишуканим склепінням у товаристві прекрасних вітражів.

Локація №3: інтерактивний музей пивоваріння та сучасний арт-центр «Львіварня». Нарешті батярська частина екскурсії з п’янким ароматом хмелю та солоду. Як і де виник один із найбільш давніх та відомих напоїв світу, його поява у місті Лева, технологія варіння пива, його види, інструменти для приготування, бочки, кухлі… світ пива, в який Ви пірнете з головою. І, звичайно, невід’ємна частина цього занурення – дегустація славетного львівського пива.


Відгуки туристів

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Ми працюємо щодня, без вихідних

  Чому наші екскурсії та тури користуються популярністю

  ПРОДУМАНІ МАРШРУТИ

  Кожен маршрут екскурсії продуманий до дрібниць

  ПРОФЕСІЙНІ ГІДИ

  Вам проведуть у найцікавіші місця та розкажуть захоплюючі історії.

  ДОСТУПНІ ЦІНИ

  Вартість екскурсій на будь-який гаманець.